DERGİMİZ
Etkinlik Takvimi
3/2023
Pzt Sal Çar Per Cum Cmt Pzr
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Bültenimize Abone Olun1 + 1 = ?
20-21 02.2020 AMASYA YEŞİLIRMAK ORTAOKULU ANITKABİR GEZİSİ Anıtkabir Derneğinin destekleriyle Amasya Yeşilırmak Ortaokulundan 42 öğrencinin öğretmenleri nezaretinde Anıtkabir'i ziyaret etmesi  sağlanmış, sevgili Muzaffer POTUR, Zekeriya EREN'in rehberliği eşliğinde, Etnografya Müzesi, Anadolu Medeniyetleri Müzesi, 1 ve 2'nci Meclis ile Rahmi M. KOÇ Müzesi binaları gezdirilmiş, MEB Uygulama Otelinde ikamet ettirilmiş, Panora AVM ve Mehmetçik Gazinosunda ikramda bulunulmuş, Panora AVM'de yaşlarına uygun oyun gruplarında eğlenmeleri sağlanmıştır.
14.01.2020 HASANOĞLAN MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ ANITKABİR GEZİSİ 14.01.2020 tarihinde Ankara, Elmadağ, Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 40 Öğrenci 3 Veli ile Anıtkabir ziyareti gerçekleştirmi, akabinde Etnoğrafya, Anadolu Medeniyetleri Müzesi gezileri icra edilmiştir.
24 12 2019 PERİHAN ERDOĞAN ORTAOKULU KIZILCAHAMAM ANITKABİR GEZİSİ  
17.12.2019 CUMHURİYET VE ŞEHİT KÖKSAL KAŞALTI İMAM HATİP ORTAOKULU (KIRIKKALE/SULAKYURT) ANITKABİR GEZİSİ Anıtkabir Derneğinin destekleriyle Cumhuriyet ve Şehit Köksal KAŞALTI İmam Hatip Ortaokulundan toplam 43 öğrencinin  Anıtkabir'i ziyaret etmesi  sağlanmış, sevgili Muzaffer POTUR  ve Zekeriya EREN'in rehberliği eşliğinde, Etnografya Müzesi, Anadolu Medeniyetleri Müzesi, Koç Müzesi, 1 ve 2'nci Meclis binaları gezdirilmiş, akabinde Mehmetçik Gazinosunda  ikramda bulunulmuştur.
13.12.2019 ZÜBEYDE HANIM MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ (GÖLBAŞI) ANITKABİR GEZİSİ Anıtkabir Derneğinin destekleriyle Zübeyde Hanım Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinden toplam 54 öğrencinin  Anıtkabir'i ziyaret etmesi  sağlanmış, sevgili Muzaffer POTUR  ve Zekeriya EREN'in rehberliği eşliğinde, Etnografya Müzesi, Anadolu Medeniyetleri Müzesi, 1 ve 2'nci Meclis binaları gezdirilmiş, akabinde Mehmetçik Gazinosunda  ikramda bulunulmuştur.
06.12.2019 ŞEHİT ÜTĞM.FATİH KÖYBAŞI ANMA Şehit Ütğm. Fatih KÖYBAŞI Dernek Yönetim Kurulu'nun yaptığı program çerçevesinde ailesinin ve mezun olduğu "Ulus Endüstri Meslek" Lisesi sınıf arkadaşlarının de katılımı ile şehadet yıldönümünde "Ulus Endüstri Meslek" Lisesinde  öğrencilerin de katıldığı etkinlik ile anılmış, beraber mezun olduğu sınıf arkadaşlarınca lokma ikramında bulunulmuştur. 
06.12.2019 ŞEHİT ÜTĞM.MUSTAFA KEMAL ORHAN ANMA Şehit Ütğm.Mustafa Kemal ORHAN Dernek İzmir temsilciğinin yaptığı program çerçevesinde eşi ve oğlunun katılımı ile 25'inci şehadet yıldönümünde kabri başında anılmış, yöre geleneklerine uygun olarak ikramda bulunulmuştur. 
06.12.2019 ŞEHİT ÜTĞM.SADULLAH SEVER ANMA Şehit Ütğm.Sadullah SEVER Dernek İzmir temsilciğinin yaptığı program çerçevesinde 26'ncı şehadet yıldönümünde kabri başında anılmış, yöre geleneklerine uygun olarak ikramda bulunulmuştur. 
28-29.11.2019 NAZİLLİ GÜZELKÖY ÖZEL EĞİTİM UYGULAMA OKULU   ANITKABİR GEZİSİ Anıtkabir Derneğinin destekleriyle Nazilli Güzelköy Özeş Eğitim Uygulama Okulundan 16 öğrencinin öğretmenleri nezaretinde Anıtkabir'i ziyaret etmesi  sağlanmış, sevgili Muzaffer POTUR, Zekeriya EREN ve Aziz GÜLER'İn rehberliği eşliğinde, Etnografya Müzesi, Anadolu Medeniyetleri Müzesi, 1 ve 2'nci Meclis ile Rahmi M. KOÇ Müzesi binaları gezdirilmiş, Tandoğan Ordu evi, Panora AVM ve Mehmetçik Gazinosunda ikramda bulunulmuş, Panora AVM'de yaşlarına uygun oyun gruplarında eğlenmeleri sağlanmıştır.
09.11.2018 ŞEHİT ÜTĞM. HÜSNÜ TÜRKÖZ ANMA Şehit Ütğm. Hüsnü TÜRKÖZ Dernek Yönetim Kurulunun yaptığı program çerçevesinde, ailesi ve devre arkadaşlarımızın katılımıyla  şehadetinin 28'inci yıldönümünde Yeşilöz Mezarlığında mezarı başında anılmıştır. Katılım sağlayan aile ve köy halkına pide ikramında bulunulmuştur.
19.10.2019 ŞEHİT DEVRE ARKADAŞIMIZ LÜTFÜ TEKELİOĞLU'NUN OĞLUNUN DÜĞÜNÜNE KATILIM SAĞLANMASI Şehit devre arkadaşımız Lütfü TEKELİOĞLU'nun oğlunun Bursa'da icra edilen düğününe Balıkesir, Ankara ve Isparta'dan gelen devre arkadaşlarımız tarafından katılım sağlanmış, düğünümüz var kampanyası kapsamında tarafımıza teslim edilen takılar ile sosyal yardım planına göre alınan hediyesi takdim edilmiştir.
16-17.10.2019 ADATEPE ORTAOKULU (SAMSUN/ VEZİRKÖPRÜ)   ANITKABİR GEZİSİ Anıtkabir Derneğinin destekleriyle Samsun/Vezirköprü Adatepe Ortaokulundan 45 öğrencinin  Anıtkabir'i ziyaret etmesi  sağlanmış, sevgili Muzaffer POTUR, Zekeriya EREN ve Aziz GÜLER'İn rehberliği eşliğinde, Etnografya Müzesi, Anadolu Medeniyetleri Müzesi, 1 ve 2'nci Meclis ile Rahmi M. KOÇ Müzesi binaları gezdirilmiş, Mehmetçik Gazinosunda ikramda bulunulmuştur.
06.10.2019 ŞEHİT ÜTĞM. TAYYAR BAHADIR DEMİREL ANMA Şehit Devre arkadaşımız Tayyar Bahadır DEMİREL  şehadet yıldönümü münasebeti ile Balıkesir'deki dernek üyelerimizin yaptığı program çerçevesinde,  ailesi ve devre arkadaşlarımızın katılımıyla  Bandırma/Balıkesir'de mezarı başında anılmıştır.
29.09.2019 ŞEHİT ÜTĞM.CEMİL CANAN ÇİÇEK ANMA Şehit Ütğm. Cemil Canan ÇİÇEK Dernek İzmir İl Temsilciliğinin yaptığı program çerçevesinde ailesi ve devre arkadaşlarımızın katılımıyla şehadet yıldönümünde Bergama Mezarlığında mezarı başında anılmıştır.
28.09.2019 ŞEHİT ÜTĞM. UFUK ÜNSAL ANMA Şehit Devre arkadaşımız Ufuk ÜNSAL Dernek Yönetim Kurulunun yaptığı program çerçevesinde, şehadet yıldönümünde,   eşi Semra ÜNSAL ve devre arkadaşlarımızın katılımı ile kabri başında anılmıştır. 
08.08.2019 ŞEHİT TĞM. MEHMET TÜKENMEZ ANMA Şehit Tğm. Mehmet TÜKENMEZ şehadet yıldönümünde İstanbul Temsilciliğinin ve Dernek Yönetim Kurulu'nun yaptığı program çerçevesinde ailesi ve devre arkadaşlarımızın katılımıyla şehadet yıldönümünde mezarı başında anılmıştır.
8.08.2019 ŞEHİT YZB. CEM ÖNEŞ ANMA Şehit Yzb. Cem ÖNEŞ şehadet yıldönümünde İstanbul Temsilciliğinin ve Dernek Yönetim Kurulu'nun yaptığı program çerçevesinde ailesi ve devre arkadaşlarımızın katılımıyla şehadet yıldönümünde mezarı başında anılmıştır.
26.06.2019 ŞEHİT YÜZBAŞI HASAN ÜLKER ANMA ŞEHİT YÜZBAŞI HASAN ÜLKER AİLESİNİN DE KATILIMI İLE BALIKESİR MANYAS'DA KABRİ BAŞINDA ANILMIŞTIR.ANMA TÖRENİNE İLÇE KAYMAKAMI, BELEDİYE BAŞKANI, JANDARMA KOMUTANI, EMNİYET MÜDÜRÜ, MÜFTÜ, VE HEMŞERİLERİ KATILMIŞTIR.
21.6.2019 ŞEHİT ÜTĞM. CENGİZ ÇIKRIK ANMA Şehit Ütğm.Cengiz ÇIKRIK Dernek İzmir Temsilciğinin yaptığı program çerçevesinde ailesi ve devre arkadaşlarımızın katılımıyla şehadet yıldönümünde Soğukkuyu/İZMİR'de mezarı başında anılmıştır.
31.5.2019 DEVRE ARKADAŞIMIZ ŞEHİT TÜMGENERAL AYDOĞAN AYDIN ANMA Devre Arkadaşımız Şehit Tümg.Aydoğan AYDIN şehadetinin 2'nci yıldönümünde yapılan program çerçevesinde ailesi ve devre arkadaşlarımızın katılımıyla mezarı başında anılmış, Vatansever Şehit Tümg. Aydoğan AYDIN Fen Lisesi'nde icraedilen etkinliklere katılım sağlanmıştır.
29-30.05.2019 BOĞAZKÖY ORTAOKULU (HAKKARİ/ŞEMDİNLİ) ANITKABİR GEZİSİ Anıtkabir Derneğinin destekleriyle Hakkari Şemdinli Boğazköy ortaokulundan13 öğrencinin  Anıtkabir'i ziyaret etmesi  sağlanmış, sevgili Muzaffer POTUR, Yüksel KILINÇARSLAN, Zekeriya EREN ve Ertuğrul ÖZTÜRK'ün rehberliği eşliğinde, Etnografya Müzesi, Anadolu Medeniyetleri Müzesi, 1 ve 2'nci Meclis binaları gezdirilmiş, akabinde Mehmetçik Gazinosunda öğle yemeği yedirilmiş, bir AVM'nin oyun parkında eğlenmeleri sağlanmıştır. Oyun parkı faaliyetinin ardından ikramda bulunulmuştur.
26.5.2019 ŞEHİT TĞM. MUZAFFER ATMACA ANMA Şehit devre arkadaşımız Muzaffer ATMACA'nın anma faaliyeti kapsamında ablası Aysel GÖKGÖZ (ATMACA) ve akrabaları ile devre arkadaşlarımızın katılımı ile Ankara/Gölbaşı TEİAŞ Sosyal Tesislerinde iftar yemeği düzenlenmiş, öncesinde de Mevlid okutulmak suretiyle anma programı icra edilmiştir.
4.5.2019 AHMED'İ HANİ ORTAOKULU (ADANA/YÜREĞİR) ANITKABİR GEZİSİ Anıtkabir Derneğinin destekleriyle Adana/Yüreğir Ahmed'i HANİ Ortaokulundan 40 öğrencinin  Anıtkabir'i ziyaret etmesi  sağlanmış, sevgili Yüksel KILINÇARSLAN, Zekeriya EREN ve Aziz Kamil GÜLER'in rehberliği eşliğinde, Etnografya Müzesi, Anadolu Medeniyetleri Müzesi, 1 ve 2'nci Meclis binaları gezdirilmiş, akabinde Mehmetçik Gazinosunda öğle yemeği ikramında bulunulmuştur.
2.5.2019 FAİK GÜNGÖR İLKOKULU (KIRŞEHİR/KAMAN) ANITKABİR GEZİSİ Anıtkabir Derneğinin destekleriyle Kırşehir/Kaman Faik GÜNGÖR İlkokulundan 76 öğrencinin  Anıtkabir'i ziyaret etmesi  sağlanmış, sevgili Yüksel KILINÇARSLAN, Zekeriya EREN ve Aziz Kamil GÜLER'in rehberliği eşliğinde, Etnografya Müzesi, Anadolu Medeniyetleri Müzesi, 1 ve 2'nci Meclis binaları gezdirilmiş, akabinde Mehmetçik Gazinosunda öğle yemeği yedirilmiştir.
18.04.2019 ŞEHİT LÜTFÜ TEKELİOĞLU ANMA TÖRENİ ŞEHİT LÜTFÜ TEKELİOĞLU ŞEHADETİNİN 25 YILINDA BALIKESİR DURSUNBEY'DE DÜZENLENEN ETKİNLİKLER İLE ANILMIŞTIR ANAMA TÖRENİNDE İLÇE ŞEHİTLER ANITI, ADININ VERİLDİĞİ PARK, ŞEHİDİMİZİN KABRİ ZİYARET EDİLMİŞ, MEZUN OLDUĞU DURSUNBEY ÇOK PROGRAMLI ANADOLU LİSESİNDE İCRA EDİLEN ANMA TÖRENİNE KATILINMIŞ, OKUL MÜDÜRLÜĞÜ TARAFINDAN YAPILAN LÜTFÜ TEKELİOĞLU KÖŞESİ AÇILMIŞ, KOMPOZİSYON YARIŞMASINDA SEÇİLEN ÖĞRENCİLERE ÇEŞİTLİ HEDİYELER TAKDİM EDİLMİŞTİR
12.04.2019 ŞEHİT ERKAN ER Y.B. ORTAOKULU (ÇANKIRI/ORTA) ANITKABİR GEZİSİ ŞEHİT ERKAN ER YBO ORTAOKULU (ÇANKIRI/ORTA) ÖĞRENCİLERİ ANITKABİR GEZİSİ 81 ÖĞRENCİ 7 ÖĞRETMEN VE 3 VELİ KATILIMI İLE İCRA EDİLMİŞTİR GEZİ KAPSAMINDA ANITKABİR VE KURTULUŞ MÜZESİ, ETNOĞRAFYA, ANADOLU MEDENİYETLERİ, 1 VE 2'NCİ MECLİS MÜZELERİ DE ZİYARET EDİLMİŞTİR. (12.04.2019)
04.04.2019 ŞEHİT HÜSEYİN YENTÜRK VE ŞEHİT MURAT ÖZAYDIN ANMA
 
29.03.2019 GÜLTEKİN GÜRKAN İLKOKULU (KAYSERİ) GÜLTEKİN GÜRKAN İLKOKULU 13 ÖĞRENCİ 2 ÖĞRETMEN VE 4 VELİ KATILIMI İLE ANITKABİR, KURTULUŞ SAVAŞI MÜZESİ, 1 VE 2 MECLİS GEZİLMİŞ, BİR AVM DE İKRAMDA BULUNULMUŞTUR
13 03 2019 ADALET NİZAMOĞLU ANADOLU LİSESİ ANITKABİR GEZİSİ ADALET NİZAMOĞLU ANADOLU LİSESİ 47 ÖĞRENCİ 3 ÖĞRETMEN İLE ANITKABİR, ETNOĞRAFYA MÜZESİ, ANADOLU MEDENİYETLERİ MÜZESİ, MECLİS 1 VE 2 GEZİLMİŞ MEHMETÇİK GAZİNOSUNDA İKRAMDA BULUNULMUŞ, ANI OBJELERİ HEDİYE EDİLMİŞTİR.
18-12-2018 HASANOĞLAN MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ ANITKABİR GEZİSİ HASANOĞLAN MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ 45 ÖĞRENCİ 4 İDARECİ İLE BİRLİKTE ANITKABİR, ETNOĞRAFYA MÜZESİ, ANADOLU MEDENİYETLERİ MÜZESİ MECLİS 1 VE 2 GEZİLMİŞ, MEHMETÇİK GAZİNOSUNDA İKRAMDA BULUNULMUŞ, ANI OBJELERİ HEDİYE EDİLMİŞTİR
06-12-2018 FATİH KÖYBAŞI ANMA ŞEHİT JANDARMA ÜSTEĞMEN FATİH KÖYBAŞI ŞEHADETİNİN 26'INCI YILDÖNÜMÜNDE KARDEŞİ FARUK KÖYBAŞI, FAİK KÖYBAŞI VE DEVRE ARKADAŞLARININ KATILIMI İLE ANKARA CEBECİ ŞEHİTLİĞİNDE KABRİ BAŞINDA ANILMIŞTIR.
04-12-2018 MUSTAFA KEMAL ORHAN ANMA ŞEHİT TANKÇI KIDEMLİ ÜTĞM. MUSTAFA KEMAL ORHAN ŞEHADETİNİN 2  YILDÖNÜMÜNDE EŞİ ÖZEN ÖZGÜL ORHAN, OĞLU KEMAL KAĞAN ORHAN VE DEVRE ARKADAŞLARININ KATILIMI İLE İZMİR KADİFEKALE ŞEHİTLİĞİNDE KABRİ BAŞINDA ANILMIŞTIR
22-11-2018 SADULLAH SEVER ANMA ŞEHİT JANDARMA KIDEMLİ ÜSTEĞMEN SADULLAH SEVER ŞEHADETİNİN 25'İNCİ YILDÖNÜMÜNDE AİLESİ, DEVRE ARKADAŞLARI VE VATANDAŞLARIN KATILIMI İLE KABRİ BAŞINDA ANILMIŞTIR
20-11-2018 20 Kasım 2018 tarihinde POLATLI ÖZEL EĞİTİM ÖĞRENCİLERİ ile Anıtkabir Gezisi icra edildi. Geziye Dernek temsilcisi olarak Hüseyin AYHAN refakatinde toplam 33 öğrenci iştirak etti.
Anıtkabir gezisinde başta Mozole olmak üzere Kurtuluş Savaşı Müzesi ve Anıtkabir içerisindeki tesisler ziyaret edildi.
20-11-2018 ATATÜRK LİSESİ (ESKİŞEHİR/ODUNPAZARI) ANITKABİR GEZİSİ 20 Kasım 2018 tarihinde ESKİŞEHİR ATATÜRK LİSESİ yatılı pansiyon bölümü öğrencileri ile Anıtkabir Gezisi icra edildi.
Geziye Dernek temsilcisi ve görevli olarak Muzaffer POTUR, Ertuğrul ÖZTÜRK, Mehmet ÖKLÜ, Mustafa DOĞAN ve Aziz GÜLER refakatinde toplam 92 öğrenci, 1 Müdür , 3 Öğretmen iştirak etti.
17-11-2018 HAMDİ AKVERDİ (İSTANBUL/BAKIRKÖY) ANITKABİR GEZİSİ 17 Kasım 2018 tarihinde HAMDİ AKVERDİ İLKOKULU (İSTANBUL/BAKIRKÖY) öğrencileri ile Anıtkabir Gezisi icra edildi.
Geziye Dernek temsilcisi ve görevli olarak Muzaffer POTUR, Özgün ÖZKAN ve Aziz GÜLER refakatinde toplam 63 öğrenci, 1 Müdür Yardımcısı, 3 Öğretmen ve öğrenci velileri iştirak etti.
07-11-2018 ŞEHİT HÜSNÜ TÜRKÖZ ANMA ŞEHİT ÜSTEĞMEN HÜSNÜ TÜRKÖZ ŞEHADETİNİN 27'NCİ YILDÖNÜMÜNDE ANKARA, GÜDÜL, YEŞİLÖZ BELDESİNDE KAABRİ BAŞINDA KARDEŞLERİ, YAKINLARI, HEMŞERİLERİNİNDE KATILIMI İLE KABRİ BAŞINDA ANILMIŞTIR
03-11-2018 SELMA YİĞİTALP ANADOLU LİSESİ (İZMİR/KONAK) ANITKABİR GEZİSİ 03 Kasım 2018 tarihinde SELMA YİĞİTALP ANADOLU LİSESİ (İZMİR/KONAK) öğrencileri ile Anıtkabir Gezisi icra edildi.
Geziye Dernek temsilcisi ve görevli olarak Ertuğrul ÖZTÜRK, Mustafa DOĞAN, Yüksel KILINÇARSLAN ve Aziz GÜLER refakatinde toplam 45 öğrenci, 1 Müdür Yardımcısı ve 2 Öğretmen iştirak etti.
28.10.2018 OLAĞAN GENEL KURUL

Dernek Yönetim Kurulunun 24 Eylül 2018 tarihinde aldığı karar gereği Olağan Genel Kurul Toplantısı 28 Ekim 2018 tarihinde Vali Galip Demirel Vilayetler Evi Gölbaşı Ankara adresinde 75 üyenin katılımı ile icra edilmiştir.

24.10.2018 GÖLBAŞI ZÜBEYDE HANIM MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ ANITKABİR ZİYARETİ Anıtkabir Derneğinin destekleriyle Gölbaşı Zübeyde Hanım Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nden 38 öğrencinin  Anıtkabir'i ziyaret etmesi  sağlanmış, rehber eşliğinde Kurtuluş Savaşı Müzesi gezdirilmiş, Anadolu Medeniyetleri Müzesi, Muzaffer POTUR’un rehberliğinde Etnoğrafya Müzesi, akabinde Ertuğrul ÖZTÜRK’ün rehberliğinde ise Kurtuluş Savaşı Müzesi (I. TBMM Binası) ve Cumhuriyet Müzesi (II. Türkiye Büyük Millet Meclisi) tesisleri ziyaret edilmiş, Mehmetçik Gazinosunda öğle yemeği yedirilmiştir.
06.10.2018 ŞEHİT PİLOT ÜTĞM. TAYYAR BAHADIR DEMİREL ANMA FAALİYETİ (06 EKİM 2018) ŞEHİT HAVA PİLOT ÜSTEĞMEN TAYYAR BAHADIR DEMİREL ŞEHİT OLUŞUNUN 27'İNCİ YILDÖNÜMÜNDE BALIKESİR BANDIRMA ŞEHİTLİĞİNDE AİLESİ, YAKINLARI, TSK VE STK TEMSİLCİLERİNİN DE KATILIMI İLE KABRİ BAŞINDA ANILMIŞ, YÖRESEL GELENEKLERE UYGUN OLARAK BANDIRMA İLÇE MERKEZİNDE HAYR İÇİN LOKMA DÖKÜLMÜŞTÜR.
29.09.2018 ŞEHİT KD. ÜTĞM. UFUK ÜNSAL ANMA FAALİYETİ (29 EYLÜL 2018) ŞEHİT PİYADE ÜSTEĞMEN UFUK ÜNSAL 29 EYLÜL 2018 TARİHİNDE ŞEHİT OLUŞUNUN 24'ÜNCÜ YILDÖNÜMÜNDE ANKARA CEBECİ ŞEHİTLİĞİNDE EŞİ SAYIN SEMRA ÜNSAL’IN DA KATILIMI İLE KABRİ BAŞINDA ANILMIŞ, YÖRESEL GELENEKLERE UYGUN OLARAK LOKUM İKRAMINDA BULUNULMUŞTUR.
27.09.2018 ELDİVAN ŞEHİT ÜSTEĞMEN YILMAZ GÜLHAN ORTAOKULU (ÇANKIRI/ELDİVAN) ANITKABİR GEZİSİ (04 EKİM 2018)  04 Ekim 2018 tarihinde Çankırı Eldivan Şehit Üsteğmen Yılmaz Gülhan Ortaokulu öğrencileri ile Anıtkabir Gezisi icra edildi.

Geziye Dernek temsilcisi ve görevli olarak Salih DEMİR, Muzaffer POTUR, Ertuğrul ÖZTÜRK, Mustafa DOĞAN ve Aziz GÜLER refakatinde toplam 86 öğrenci, İlçe Gençlik Spor Müdürü, 6 Öğretmen ve İlçe Kaymakamı iştirak etti.

Anıtkabir gezisinde başta Mozole olmak üzere Kurtuluş Savaşı Müzesi ve Anıtkabir içerisindeki tesisler ziyaret edildi.

31.05.2018 DEVRE ARKADAŞIMIZ ŞEHİT TÜMGENERAL AYDOĞAN AYDIN ANMA Devre Arkadaşımız Şehit Tümg.Aydoğan AYDIN şehadetinin 1'inci yıldönümünde yapılan program çerçevesinde ailesi ve devre arkadaşlarımızın katılımıyla mezarı başında anılmış, ailesinin ikamet ettiği lojmanlar bölgesinde iftar yemeği  tertip edilmiştir.

 

28.05.2017 ŞEHİT ÜTĞM. CEM NURİ BAŞGÜL ANMA Şehit Ütğm. Cem Nuri BAŞGÜL şehadetinin 22'nci yıldönümünde İstanbul Temsilciliğinin ve Dernek Yönetim Kurulu'nun yaptığı program çerçevesinde ailesi ve devre arkadaşlarımızın katılımıyla şehadet yıldönümünde mezarı başında anılmıştır.
26.05.2018 ŞEHİT TĞM. MUZAFFER ATMACA'NIN ŞEHADET YILDÖNÜMÜ Şehit devre arkadaşımız Muzaffer ATMACA'nın anma faaliyeti kapsamında ablası Aysel GÖKGÖZ (ATMACA) ve akrabaları ile devre arkadaşlarımızın katılımı ile Ankara/Gölbaşı TEİAŞ Sosyal Tesislerinde iftar yemeği düzenlenmiş, öncesinde de Mevlid okutulmak suretiyle anma programı icra edilmiştir.
12.05.2018 HARBİYELİLER GÜNÜ Kara Kuvvetleri Komutanlığının sınırlarını belirlediği program çerçevesinde, oluşturulan tertip komitesinin planlama ve çalışmaları ile organize edilen  “1987 Kara Harp Okulu Mezunları Harbiyeliler Günü“ şehit yakınları da dâhil olmak üzere, 32 ayrı il merkezinden gelen 761 kişinin katılımı ile en büyük katılımlı harbiye günlerinden birisi gerçekleştirilmiştir. Aynı günün akşamında Gazi Orduevinde düzenlenen Harbiyeliler Günü balosuna da  507 kişi katılım sağlamış, devre arkadaşlığını en üst seviyede yaşadığımız bu muhteşem gün mutlu ve gururlu bir şekilde tamamlanmıştır.
11.05.2018 ERDOĞAN ŞAHİNOĞLU İLKOKULU ZİYARETİ Anıtkabir Derneğinin destekleriyle Erdoğan ŞAHİNOĞLU İlkokulu'ndan 25 öğrencinin  Anıtkabir'i ziyaret etmesi  sağlanmış, rehber eşliğinde Kurtuluş Savaşı Müzesi gezdirilmiş, akabinde minik misafirlerimizin bir alışveriş merkezinin oyun parkında eğlenmeleri sağlanmıştır.
08.05.2018 ŞEHİT ÜTĞM. GÜLTEKİN KUBİLAY ATİK'İN MEZARINI ZİYARET. Şehit Ütğm. Gültekin Kubilay ATİK şehadetinin 24'üncü yıldönümünde dernek üyemiz Selçuk ŞERAN tarafından düzenlenen organizasyon kapsamında ailesi ve devre arkadaşlarımızın katılımıyla Antalya'da mezarı başında anılmıştır.
08.05.2018 ETLİK MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ ZİYARETİ Anıtkabir Derneğinin destekleriyle Ankara'da yaşadıkları halde Anıtkabir'i görmemiş Etlik Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nden 37 öğrencinin  Anıtkabir'i ziyaret etmesi  sağlanmış, Resim ve Heykel Müzesi ve Etnografya Müzesi, Kurtuluş Savaşı Müzesi (I. TBMM Binası) ve Cumhuriyet Müzesi (II. Türkiye Büyük Millet Meclisi) gezdirilmiş, akabinde Mehmetçik Gazinosunda öğle yemeği yedirilmiştir.
04.05.2018 KIZILCAHAMAM ORHANGAZİ ORTAOKULU ANITKABİR GEZİSİ Anıtkabir Derneğinin destekleriyle Kızılcahamam Orhangazi Ortaokulu'ndan 42 öğrencinin  Anıtkabir'i ziyaret etmesi  sağlanmış, rehber eşliğinde Kurtuluş Savaşı Müzesi gezdirilmiş, akabinde minik misafirlerimizin bir alışveriş merkezinin oyun parkında eğlenmeleri sağlanmıştır.
25.04.2018 ÇANKAYA İMKB MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ ZİYARETİ İMKB Çankaya Teknik Lisesi Anıtkabir gezisine desteğimiz için Derneğimize Şilt takdim etmiştir.
18.04.2018 ŞEHİT ÜTĞM.LÜTFÜ TEKELİOĞLU'NUN ŞEHADET YILDÖNÜMÜ Şehit Ütğm. Lütfü TEKELİOĞLU'nun şehadet yıldönümünde, Balıkesir'deki dernek üyelerimizin yaptığı program çerçevesinde ailesi ile İlçe mülki ve askeri erkanının da katılımı ile Şehitler Anıtı’na çelenk konulmuş, kabri ziyaret edilmiş,  mezun olduğu Dursunbey Çok Programlı Anadolu Lisesinde anma programı düzenlenmiş, İlçe Milli Eğitim Müdürü tarafından konuşma yapılmış, Okul İdaresi tarafından hazırlanan Lütfü TEKELİOĞLU’na ait karneler ile diplomanın bir araya getirilmesi ile oluşturulan tablo, Sayın Kader TEKELİOĞLU’na takdim edilmiş, akabinde öğrencilere yöre geleneklerine uygun olarak Gödek  ve Lokum ikramı yapılmıştır.
13.04.2018 KAYSERİ ERKİLET ATATÜRK  İLKOKULU ANITKABİR GEZİSİ Anıtkabir Derneğinin destekleriyle Erkilet Atatürk İlkokulu'ndan 38 öğrencinin  Anıtkabir'i ziyaret etmesi  sağlanmış, rehber eşliğinde Kurtuluş Savaşı Müzesi gezdirilmiş, sevgili Ertuğrul ÖZTÜRK'ün rehberliği eşliğinde de, I. TBMM Binası ve Cumhuriyet Müzesi (II. Türkiye Büyük Millet Meclisi) gezdirilmiş, Mehmetçik Gazinosunda öğle yemeği yedirilmiş, bir AVM'nin oyun parkında eğlenmeleri sağlanmıştır.
10.04.2018 KIZILCAHAMAM CUMHURİYET İLKOKULU ANITKABİR GEZİSİ Anıtkabir Derneğinin destekleriyle Kızılcahamam Cumhuriyet İlkokulu'ndan 37 öğrencinin  Anıtkabir'i ziyaret etmesi  sağlanmış, rehber eşliğinde Kurtuluş Savaşı Müzesi gezdirilmiş, sevgili Ertuğrul ÖZTÜRK'ün rehberliği eşliğinde de, I. TBMM Binası ve Cumhuriyet Müzesi (II. Türkiye Büyük Millet Meclisi) gezdirilmiş, akabinde minik misafirlerimizin bir alışveriş merkezinin oyun parkında eğlenmeleri sağlanmıştır.
06.04.2018 KOCASİNAN/KAYSERİ GÜLTEKİN GÜRKAN İLKOKULU  ANITKABİR GEZİSİ Anıtkabir Derneğinin destekleriyle Kayseri Gültekin GÜRKAN İlkokulu'ndan 25 öğrencinin  Anıtkabir'i ziyaret etmesi  sağlanmış, Resim ve Heykel Müzesi ve Etnografya Müzesi  sevgili Ertuğrul ÖZTÜRK'ün rehberliği eşliğinde, I. TBMM Binası ve Cumhuriyet Müzesi (II. Türkiye Büyük Millet Meclisi)  gezdirilmiş, akabinde Mehmetçik Gazinosunda öğle yemeği yedirilmiş, bir AVM'nin oyun parkında eğlenmeleri sağlanmıştır.
04.04.2018 ŞEHİT PİLOT ÜSTEĞMEN HÜSEYİN YENTÜRK VE ŞEHİT PİLOT YÜZBAŞI MURAT ÖZAYDIN ANMA Şehit Pilot Üsteğmen Hüseyin YENTÜRK ve Şehit Pilot Yüzbaşı Murat ÖZAYDIN Dernek İzmir Temsilciğinin yaptığı program çerçevesinde ailesi ve devre arkadaşlarımızın katılımıyla şehadet yıldönümlerinde İzmir Kadifekale Şehitliğinde mezarı başında anılmıştır.
18.03.2018 18 MART ŞEHİTLER GÜNÜ  Derneğimizin İstanbul Temsilciliği koordinatörlüğünde Selimiye Camisinde öğle namazı öncesinde şehitlerimizin ruhuna mevlit okutulmuş, tavuk pilav dağıtılmış ve Edirnekapı Kara Şehitliği ziyaret edilmiştir.
28.02.2018 ÇANKAYA İMKB MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ ANITKABİR GEZİSİ Anıtkabir Derneğinin destekleriyle Ankara'da yaşadıkları halde Anıtkabir'i görmemiş Çankaya İMKB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nden 39 öğrencinin  Anıtkabir'i ziyaret etmesi  sağlanmış, sevgili Yüksel KILIÇARSLAN  ve Muzaffer POTUR'ün rehberliği eşliğinde,  Resim ve Heykel Müzesi ve Etnografya Müzesi  Kurtuluş Savaşı Müzesi (I. TBMM Binası) ve Cumhuriyet Müzesi (II. Türkiye Büyük Millet Meclisi) gezdirilmiş, akabinde Mehmetçik Gazinosunda öğle yemeği yedirilmiştir.
26.01.2018 KARS SARIKAMIŞ KÜLTÜR VE SPOR GEZİSİ Kars Sarıkamış Kültür ve Spor Gezisi 20 Ocak-26 Ocak 2018 tarihleri arasında icra edildi.
25.01.2018 ŞEHİT TĞM. ŞENOL KAMIŞ'IN ŞEHADET YILDÖNÜMÜ Şehit Ütğm. Şenol KAMIŞ Dernek Yönetim Kurulu'nun yaptığı program çerçevesinde ailesi ve devre arkadaşlarımızın katılımıyla 28'nci şehadet yıldönümünde Geyve/Sakarya'daki mezarı başında anılmıştır.
17.01.2018 ŞEHİT ÖĞRETMEN DİLAY TURAN ORTAOKULU ANITKABİR ZİYARETİ Anıtkabir Derneğinin destekleriyle Ankara'da yaşadıkları halde Anıtkabir'i görmemiş Şehit Öğretmen Dilay Turan Ortaokulu'ndan 44 öğrencinin  Anıtkabir'i ziyaret etmesi  sağlanmış, sevgili Yüksel KILIÇARSLAN  ve Muzaffer POTUR'ün rehberliği eşliğinde  Resim ve Heykel Müzesi ve Etnografya Müzesi  Kurtuluş Savaşı Müzesi (I. TBMM Binası) ve Cumhuriyet Müzesi (II. Türkiye Büyük Millet Meclisi) gezdirilmiş, akabinde Mehmetçik Gazinosunda öğle yemeği yedirilmiştir.
31.12.2017 YILBAŞI YEMEĞİ Ankara'daki devre arkadaşlarımız ve aileleri arasındaki bağları kuvvetlendirmek ve yeni yılı birlikte karşılamak amacıyla Atlı Spor Kulübü Restaurant'ta bir yemek organize edilmiştir.
22.12.2017 HASANOĞLAN İMAM HATİP ANADOLU LİSESİNİN ANITKABİR ZİYARETİ Anıtkabir Derneğinin destekleriyle Ankara'da yaşadıkları halde Anıtkabir'i görmemiş Hasanoğlan İmam Hatip Anadolu  Lisesi'nden 40 öğrencinin  Anıtkabir'i ziyaret etmesi  sağlanmış, akabinde Mehmetçik Gazinosunda öğle yemeği yedirilmiş, İlk Meclis, Resim ve Heykel Müzesi, Etnografya Müzesi gezdirilmiştir.

 

06.12.2017 ŞEHİT ÜTĞM.FATİH KÖYBAŞI'NIN ŞEHADET YILDÖNÜMÜ Şehit Ütğm. Fatih KÖYBAŞI Dernek Yönetim Kurulu'nun yaptığı program çerçevesinde ailesinin de katılımı ile şehadet yıldönümünde anılmış, mezun olduğu "Ulus Endüstri Meslek" Lisesinde saat 13.30'da öğrencilerin toplanmasını müteakip Okul Müdürlüğü tarafından bir konuşma yapılarak şehidimizin özgeçmişi okunmuş, akabinde öğrencilere özel kutular içerisinde Mevlit Lokumu ikramı yapılmıştır.
05.12.2017 ELMADAĞ GAZİ ŞAHİN ANADOLU LİSESİNİN ANITKABİR ZİYARETİ Anıtkabir Derneğinin destekleriyle Ankara'da yaşadıkları halde Anıtkabir'i görmemiş Elmadağ Gazi Şahin Anadolu  Lisesi'nden 40 öğrencinin  Anıtkabir'i ziyaret etmesi  sağlanmış, akabinde Mehmetçik Gazinosunda öğle yemeği yedirilmiş, İlk Meclis, Resim ve Heykel Müzesi, Etnografya Müzesi gezdirilmiştir.
04.12.2017 ŞEHİT ÜTĞM.MUSTAFA KEMAL ORHAN'IN ŞEHADET YILDÖNÜMÜ Şehit Ütğm.Mustafa Kemal ORHAN Dernek İzmir temsilciğinin yaptığı program çerçevesinde eşi ve oğlunun katılımı ile şehadet yıldönümünde anılmış, yöre geleneklerine uygun olarak ikramda bulunulmuştur. 
22.11.2017 ŞEHİT ÜTĞM.SADULLAH SEVER'İN ŞEHADET YILDÖNÜMÜ Şehit Ütğm.Sadullah SEVER Dernek İzmir temsilciğinin yaptığı program çerçevesinde şehadet yıldönümünde anılmıştır. Bu kapsamda, annesinin evinin önünde hayrına lokma ikramı yapılmıştır.
07.11.2017 ŞEHİT ÜTĞM.HÜSNÜ TÜRKÖZ'ÜN MEZARINI ZİYARET Şehit Ütğm. Hüsnü TÜRKÖZ Dernek Yönetim Kurulunun yaptığı program çerçevesinde devre arkadaşlarımızın katılımıyla  şehadetinin 26'ncı yıldönümünde Yeşilöz Mezarlığında mezarı başında anılmıştır. Ayrıca Yeşilöz Camisinde mevlit okutulmuş ve mevlide katılanlara lokum dağıtılmıştır.
03.11.2017 KIYMET NECİP TESAL İLKOKULUNUN ANITKABİR ZİYARETİ Ankara'da yaşadıkları halde Anıtkabir'i görmemiş çocukların çoğunlukta olduğu Kıymet Necip Tesal İlkokulundan 67 öğrencinin Atatürk'ü Anma Haftası etkinliği kapsamında Anıtkabir'i ziyaret etmesi sağlanmış, akabinde bir alışveriş merkezinde öğle yemeği yedirilmiş ve eğlence parkında oynamaları temin edilmiştir.
01.11.2017 FATMA-HACI HÜSEYİN AKGÜL  MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ ANITKABİR GEZİSİ Anıtkabir Derneğinin destekleriyle Ankara'da yaşadıkları halde Anıtkabir'i görmemiş Fatma-Hacı Hüseyin Akgül  Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nden 34 öğrencinin  Anıtkabir'i ziyaret etmesi  sağlanmış, akabinde Mehmetçik Gazinosunda öğle yemeği yedirilmiş, sevgili Yüksel KILIÇARSLAN, Muzaffer POTUR ve Ertuğrul ÖZTÜRK'ün sunumları eşliğinde  Resim ve Heykel Müzesi ve Etnografya Müzesi  gezdirilmiştir.
28.10.2017 29 EKİM CUMHURİYET YEMEĞİ 29 Ekim Cumhuriyet bayramı münasebetiyle  Ankara'daki devre arkadaşlarımız ve ailelerinin katılımı ile Kıbrısevi Restaurantta bir gece tertip edilmiştir.
21.10.2017 İZMİR TÜRKBİRLİĞİ İLKOKULU ANITKABİR ZİYARETİ Anıtkabir Derneğinin destekleriyle İzmir'den misafir olarak gelen Karşıyaka TÜRK BİRLİĞİ İlkokulu 4’üncü sınıf öğrencilerinin Anıtkabir'i ziyaret etmesi  sağlanmış, akabinde Mehmetçik Gazinosunda öğle yemeği yedirilmiş, İlk ve ikinci Meclis, Resim ve Heykel Müzesi, Etnografya Müzesi ile Çankaya Köşkü  gezdirilmiştir.
13.10.2017 ŞEHİT ÜTĞM. TAYYAR BAHADIR DEMİREL ANMA Şehit Devre arkadaşımız Tayyar Bahadır DEMİREL  şehadetinin 27'inci yıldönümü münasebeti ile Balıkesir'deki dernek üyelerimizin yaptığı program çerçevesinde,  devre arkadaşlarımızın katılımıyla 13.10.2017 tarihinde Bandırma/Balıkesir'de mezarı başında anılmıştır.
03.10.2017 HASANOĞLAN MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ ANITKABİR GEZİSİ Anıtkabir Derneğinin destekleriyle Ankara'da yaşadıkları halde Anıtkabir'i görmemiş Hasanoğlan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nden 42 öğrencinin  Anıtkabir'i ziyaret etmesi  sağlanmış, akabinde Mehmetçik Gazinosunda öğle yemeği yedirilmiş, İlk Meclis, Resim ve Heykel Müzesi, Etnografya Müzesi  gezdirilmiştir.
29.09.2017 ŞEHİT ÜTĞM.CEMİL CANAN ÇİÇEK'İN MEZARINI ZİYARET. Şehit Ütğm. Cemil Canan ÇİÇEK Dernek İzmir İl Temsilciliğinin yaptığı program çerçevesinde ailesi ve devre arkadaşlarımızın katılımıyla şehadet 27'nci yıldönümünde Bergama Mezarlığında mezarı başında anılmıştır.
29.09.2017 ŞEHİT ÜTĞM. UFUK ÜNSAL'IN MEZUN OLDUĞU OKULDA ANMA TÖRENİ EDİLMESİ. 29 Eylül 2017 Cuma günü Şehit Ufuk ÜNSAL'ın mezun olduğu "Namık Kemal" Ortaokulunda saat 14.30'da öğrencilerin toplanmasını müteakip Okul Müdürlüğü tarafından bir konuşma yapılarak şehidimizin özgeçmişi okunmuş, akabinde öğrencilere özel kutular içerisinde Mevlit Lokumu ikramı yapılmıştır.
28.09.2017 ŞEHİT ÜTĞM. UFUK ÜNSAL'IN MEZARININ ZİYARET EDİLMESİ. Şehit Devre arkadaşımız Ufuk ÜNSAL şehadetinin 23'üncü yıldönümü münasebetiyle 28 Eylül 2017 Perşembe günü saat 12.00 'da, Dernek Yönetim Kurulunun yaptığı program çerçevesinde,  eşi Semra ÜNSAL ve devre arkadaşlarımızın katılımı ile kabri başında anılmıştır. 
10.09.2017 30'UNCU YIL BULUŞMASI Yemin edişimizin 34’üncü, mezuniyetimizin 30’uncu yılı sebebi ile İzmir Menteş’te düzenlenen ve aynı zamanda İzmir’in Kurtuluşu’ na denk gelen büyük buluşmamız 08-09-10 Eylül tarihlerinde icra edilmiştir.
31.08.2017 KARADENİZ KÜLTÜR, YAYLA VE BATUM TURU Derneğimiz tarafından organize edilen Karadeniz Kültür, Yayla ve Batum Turu 25-31 Ağustos 2017 tarihleri arasında gerçekleştirilmiştir.  
14.07.2017 ŞEHİT TÜMG. AYDOĞAN AYDIN ANMA Şehit devre arkadaşımız Tümg. Aydoğan AYDIN'ın şehit oluşunun kırkı münasebetiyle ailesinin de katılımı ile Kuran'ı Kerim ve mevlid okutulmuş, kabri ziyaret edilmiştir.
2.07.2017 ŞEHİT YZB. HASAN ÜLKER'İN MEZARINI ZİYARET. Şehit Yzb. Hasan ÜLKER Balıkesir'deki dernek üyelerimizin yaptığı program çerçevesinde ailesi ve devre arkadaşlarımızın katılımıyla şehadet yıldönümünde Balıkesir Manyas Hekimköy'de mezarı başında anılmıştır.
29.06.2017 ŞEHİT ÜTĞM. MEHMET YÜCE SONKURT'UN MEZARINI ZİYARET. Şehit Ütğm.Mehmet Yüce SONKURT Dernek İzmir Temsilciğinin yaptığı program çerçevesinde ailesi ve devre arkadaşlarımızın katılımıyla şehadet yıldönümünde İzmir Kadifekale Şehitliğinde mezarı başında anılmıştır.
21.06.2017 ŞEHİT ÜTĞM. CENGİZ ÇIKRIK'IN MEZARINI ZİYARET. Şehit Ütğm.Cengiz ÇIKRIK Dernek İzmir Temsilciğinin yaptığı program çerçevesinde ailesi ve devre arkadaşlarımızın katılımıyla şehadet yıldönümünde Soğukkuyu/İZMİR'de mezarı başında anılmıştır.
13.06.2017 ŞEHİT BNB. MURAT ÖZYALÇIN'IN MEZARINI ZİYARET. Şehit Bnb. Murat ÖZYALÇIN şehadetinin 10'uncu yıldönümünde İstanbul Temsilciliğinin, 88 Mezunları derneği ile koordineli olarak yaptığı program çerçevesinde devre arkadaşlarımızın katılımıyla mezarı başında anılmıştır.
8.06.2017 DEVRE ARKADAŞIMIZ ŞEHİT TÜMGENERAL AYDOĞAN AYDIN’IN MEVLİDİ Devre Arkadaşımız Şehit Tümg.Aydoğan AYDIN'ın şehadetinin 7'nci gününde okutulan mevlide katılım sağlanmıştır.
2.06.2017 DR. AHMET KAZIM MIHÇIOĞLU İLKOKULU ANITKABİR GEZİSİ Anıtkabir Derneğinin destekleriyle Ankara'da yaşadıkları halde Anıtkabir'i görmemiş  Dr. Ahmet Kazım MIHÇIOĞLU İlkokulu  2'nci sınıfından 62 minik öğrencinin  Anıtkabir'i ziyaret etmesi  sağlanmış, Panora AVM sinde bir ikram, akabinde oyun parkında bir saat boyunca doyasıya eğlenmeler, sağlanmıştır. 
1.06.2017 AYŞE ÖZBAĞI İLKOKULU (GÖLBAŞI) ANITKABİR GEZİSİ Anıtkabir Derneğinin destekleriyle Ankara'da yaşadıkları halde Anıtkabir'i görmemiş Ayşe ÖZBAĞI İlkokulu  2'nci sınıfından 54 minik öğrencinin  Anıtkabir'i ziyaret etmesi  sağlanmış, Panora AVM sinde bir ikram, akabinde oyun parkında bir saat boyunca doyasıya eğlenmeler, sağlanmıştır. 
28.05.2017 ŞEHİT ÜTĞM. CEM NURİ BAŞGÜL'ÜN MEZARINI ZİYARET. Şehit Ütğm. Cem Nuri BAŞGÜL şehadetinin 21'inci yıldönümünde İstanbul Temsilciliğinin ve Dernek Yönetim Kurulu'nun yaptığı program çerçevesinde ailesi ve devre arkadaşlarımızın katılımıyla şehadet yıldönümünde mezarı başında anılmıştır.
6.05.2017 ŞEHİT TĞM. MUZAFFER ATMACA'NIN ŞEHADET YILDÖNÜMÜ 26 Mayıs 2017 tarihinde Şehit devre arkadaşımız Muzaffer ATMACA'nın anma faaliyeti kapsamında ablası Aysel GÖKGÖZ (ATMACA) nın ikamet ettiği Dikmen Yusuf ZÜLEYHA Camisinde Mevlid okutulmuş, ve akabinde mevlid şekeri dağıtılmıştır.
24.05.2017 BAHÇELİEVLER ÖZEL EĞİTİM VE REHABİLİTASYON MERKEZİ ANITKABİR GEZİSİ Anıtkabir Derneğinin destekleriyle Ankara'da yaşadıkları halde Anıtkabir'i görmemiş Bahçelievler Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkeziden .... öğrencinin  Anıtkabir'i ziyaret etmesi  sağlanmış, Panora AVM sinde bir ikram, akabinde oyun parkında bir saat boyunca doyasıya eğlenmeler, sağlanmıştır. 
22.05.2017 MEHMETÇİĞE MORAL DESTEK FAALİYETİ Mehmetçiğe moral desteği sağlamak maksadı ile Ankara’da ikamet eden arkadaşlarımızın ve özellikle eşlerimizin gayreti, emeği ile hazırlanan çeşitli gıda maddeleri 57’inci Komando Tabur Personeline kargo ile gönderilmiştir.
16.05.2017 ATATÜRK MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİNİN ANITKABİR ZİYARETİ Anıtkabir Derneğinin destekleriyle Ankara'da yaşadıkları halde Anıtkabir'i görmemiş Atatürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nden 43 öğrencinin  Anıtkabir'i ziyaret etmesi  sağlanmış, akabinde Mehmetçik Gazinosunda öğle yemeği yedirilmiş, İlk Meclis, İkinci Meclis, Resim Heykel ve Etnografya Müzesi gezdirilmiştir.
8.05.2017 ŞEHİT ÜTĞM. GÜLTEKİN KUBİLAY ATİK'İN MEZARINI ZİYARET. Şehit Ütğm. Gültekin Kubilay ATİK şehadetinin 23'üncü yıldönümünde dernek üyemiz Selçuk ŞERAN tarafından düzenlenen organizasyon kapsamında ailesi ve devre arkadaşlarımızın katılımıyla Antalya'da mezarı başında anılmıştır.
2.05.2017 ŞEHİT HASAN GÜLHAN MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİNİN ANITKABİR ZİYARETİ Anıtkabir Derneğinin destekleriyle Ankara'da yaşadıkları halde Anıtkabir'i görmemiş Şehit Hasan GÜLHAN Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nden 46 öğrencinin  Anıtkabir'i ziyaret etmesi  sağlanmış, akabinde Mehmetçik Gazinosunda öğle yemeği yedirilmiş, İlk Meclis, İkinci Meclis, Resim Heykel ve Etnografya Müzesi gezdirilmiştir.
17.04.2017 ŞEHİT ÜTĞM. LÜTFÜ TEKELİOĞLU ANMA FAALİYETİ Şehit Ütğm. Lütfü TEKELİOĞLU Balıkesir'deki dernek üyelerimizin yaptığı program çerçevesinde ailesi ve devre arkadaşlarımızın katılımıyla şehadet yıldönümünde Dursunbey/Balıkesir'de mezarı başında anılmıştır.
13.04.2017 ETLİK MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİNİN ANITKABİR ZİYARETİ Anıtkabir Derneğinin destekleriyle Ankara'da yaşadıkları halde Anıtkabir'i görmemiş Etlik Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nden 42 öğrencinin  Anıtkabir'i ziyaret etmesi  sağlanmış, akabinde Mehmetçik Gazinosunda öğle yemeği yedirilmiş, İlk Meclis, İkinci Meclisve Etnografya Müzesi gezdirilmiştir.
3.04.2017 GÖLBAŞI AYŞE ÖZBAĞI ORTAOKULUNUN ANITKABİR ZİYARETİ Anıtkabir Derneğinin destekleriyle Ankara'da yaşadıkları halde Anıtkabir'i görmemiş  Gölbaşı Ayşe ÖZBAĞI Ortakokulu 7 ve 8'inci sınıfından 39 öğrencinin  Anıtkabir'i ziyaret etmesi  sağlanmış, akabinde Mehmetçik Gazinosunda öğle yemeği yedirilmiş, İlk Meclis, Etnografya Müzesi gezdirilmiştir.
30.03.2017 ŞEHİT MAHMUT ÖZDEMİR İLKOKULUNUN ANITKABİR ZİYARETİ Anıtkabir Derneğinin destekleriyle Ankara'da yaşadıkları halde Anıtkabir'i görmemiş  Şehit Mahmut ÖZDEMİR İlkokulu 3'üncü sınıfından 30 minik öğrenci ile onbiri velinin  Anıtkabir'i ziyaret etmesi  sağlanmış, Panora AVM sinde bir ikram, akabinde oyun parkında bir saat boyunca doyasıya eğlenmeler, sağlanmıştır. 
23.03.2017 MAREŞAL FEVZİ ÇAKMAK İLKOKULUNUN ANITKABİR ZİYARETİ Anıtkabir Derneğinin destekleriyle Ankara'da yaşadıkları halde Anıtkabir'i görmemiş  Mareşal Fevzi ÇAKMAK İlkokulu 2'nci sınıfından 35 minik öğrenci ile iki velinin  Anıtkabir'i ziyaret etmesi  sağlanmış, Panora AVM sinde bir ikram, akabinde oyun parkında bir saat boyunca doyasıya eğlenmeler, sağlanmıştır. 
18.03.2017 18 MART ŞEHİTLER GÜNÜ  Derneğimizin İzmir Temsilciliği koordinatörlüğünde Karabağlar Kulalı Hacı Halil Camisinde öğle namazı öncesinde şehitlerimizin ruhuna mevlit okutulmuş, 3.000 kişiye lokma dağıtılmış ve Kadifekale Hava Şehitliği ziyaret edilmiştir.
17.03.2017 AKŞAM YEMEĞİ Derneğimizin İzmir Temsilciliği koordinatörlüğünde İzmir Swissotel'de eşli akşam yemeği faaliyeti icra edilmiştir.
23.02.2017 HASANOĞLAN FATİH MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİNİN ANITKABİR ZİYARETİ Anıtkabir Derneğinin destekleriyle Ankara'da yaşadıkları halde Anıtkabir'i görmemiş Hasanoğlan Fatih Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nden 42 öğrencinin  Anıtkabir'i ziyaret etmesi  sağlanmış, akabinde Mehmetçik Gazinosunda öğle yemeği yedirilmiş, İlk Meclis, Etnografya Müzesi gezdirilmiştir.
14.02.2017 ANKARA SÜLEYMAN UYAR İLKOKULUNUN ANITKABİR ZİYARETİ Anıtkabir Derneğinin destekleriyle Ankara'da yaşadıkları halde Anıtkabir'i görmemiş Süleyman UYAR ilkokulu 2'nci sınıfından 31 minik öğrenci ile dört velinin  Anıtkabir'i ziyaret etmesi  sağlanmış, Panora AVM sinde bir ikram, akabinde oyun parkında bir saat boyunca doyasıya eğlenmeler, sağlanmıştır. 
4.02.2017 KARS SARIKAMIŞ KÜLTÜR VE SPOR GEZİSİ Kars Sarıkamış Kültür ve Spor Gezisi 28 Ocak -04 Şubat 2017 tarihleri arasında icra edildi.
25.01.2017 ŞEHİT TĞM. ŞENOL KAMIŞ'IN ŞEHADET YILDÖNÜMÜ Şehit Ütğm. Şenol KAMIŞ Dernek Yönetim Kurulu'nun yaptığı program çerçevesinde ailesi ve devre arkadaşlarımızın katılımıyla şehadet yıldönümünde Geyve/Sakarya'daki mezarı başında anılmıştır.
13.01.2017 ANKARA ŞEHİT RIFAT ÇELİK İLKOKULUNUN ANITKABİR ZİYARETİ Anıtkabir Derneğinin destekleriyle Ankara'da yaşadıkları halde Anıtkabir'i görmemiş  Şehit Rıfat ÇELİK ilkokulu 2-A ve 3-B sınıflarından 47 minik öğrenci ile üç velinin  Anıtkabir'i ziyaret etmesi  sağlanmış, Panora AVM sinde bir ikram, akabinde oyun parkında bir saat boyunca doyasıya eğlenmeler, sağlanmıştır. 
07.01.2017 HANIMLAR GÜNÜ Ankara'daki devre arkadaşlarımızın eşleri arasındaki bağları kuvvetlendirmek ve tanışmalarını sağlamak maksadıyla, Bahçelievler Liva Bistro'da bir kahvaltı organize edilmiştir.
31.12.2016 YILBAŞI YEMEĞİ Ankara'daki devre arkadaşlarımız ve aileleri arasındaki bağları kuvvetlendirmek ve yeni yılı birlikte karşılamak amacıyla Kıbrısevi Restaurant'ta bir yemek organize edilmiştir.
15.12.2016 ANKARA ERDOĞAN ŞAHİNOĞLU İLKOKULUNUN ANITKABİR ZİYARETİ Anıtkabir Derneğinin destekleriyle Ankara'da yaşadıkları halde Anıtkabir'i görmemiş Erdoğan ŞAHİNOĞLU İlkokulu'ndan 40 öğrencinin  Anıtkabir'i ziyaret etmesi  sağlanmış, akabinde Mehmetçik Gazinosunda öğle yemeği yedirilmiş, İlk Meclis ve ikinci gezdirilmiştir.
8.12.2016 ŞEHİT AİLELERİNE YILBAŞI HEDİYESİ  Dernek üyesi bir arkadaşımızın da yaptığı katkılarla hazırlanan yılbaşı hediyeleri şehit devre arkadaşlarımızın ailelerine gönderilmiştir.
7.12.2016 HASANOĞLAN MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİNİN ANITKABİR ZİYARETİ Anıtkabir Derneğinin destekleriyle Ankara'da yaşadıkları halde Anıtkabir'i görmemiş Hasanoğlan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nden 42 öğrencinin  Anıtkabir'i ziyaret etmesi  sağlanmış, akabinde Mehmetçik Gazinosunda öğle yemeği yedirilmiş, İlk Meclis, Resim ve Heykel Müzesi, Etnografya Müzesi ile TCDD Gar binasında bulunan Demiryolu müzesi, Atatürk evi ve Atatürk'ün kullandığı vagon gezdirilmiştir.
6.12.2016 ŞEHİT ÜTĞM.FATİH KÖYBAŞI'NIN ŞEHADET YILDÖNÜMÜ Şehit Ütğm. Fatih KÖYBAŞI Dernek Yönetim Kurulu'nun yaptığı program çerçevesinde şehadet yıldönümünde anılmıştır. 
4.12.2016 ŞEHİT ÜTĞM.MUSTAFA KEMAL ORHAN'IN ŞEHADET YILDÖNÜMÜ Şehit Ütğm.Mustafa Kemal ORHAN Dernek İzmir temsilciğinin yaptığı program çerçevesinde şehadet yıldönümünde anılmıştır. 
2.11.2016 ŞEHİT ÜTĞM.SADULLAH SEVER'İN ŞEHADET YILDÖNÜMÜ Şehit Ütğm.Sadullah SEVER Dernek İzmir temsilciğinin yaptığı program çerçevesinde şehadet yıldönümünde anılmıştır. Bu kapsamda, annesinin evinin önünde hayrına lokma ikramı yapılmıştır.
19.11.2016 GENEL KURUL Derneğin ikinci Genel Kurulu Ankara Vilayetler Evinde 53 üyenin katılımıyla gerçekleştirilmiştir. Genel Kurul'da yeni yönetim, denetim ve onur kurulu seçimi yapılmış, tüzük değişiklikleri onaylanmıştır. Ayrıca 2015-2016 yılı muhasebe kayıtları ibra edilmiştir. Aynı gün 85 devre arkadaşının katılımıyla akşam yemeği etkinliği düzenlenmiştir.
8.11.2016 30 İLKOKUL ÖĞRENCİSİNİN ANITKABİT ZİYARETİ Ankara'da yaşadıkları halde Anıtkabir'i görmemiş çocukların çoğunlukta olduğu Kıymet Necip Tesal İlkokulundan 30 öğrencinin Atatürk'ü Anma Haftası etkinliği kapsamında Anıtkabir'i ziyaret etmesi sağlanmış, akabinde bir alışveriş merkezinde öğle yemeği yedirilmiş ve eğlence parkında oynamaları temin edilmiştir.
6.11.2016 ŞEHİT ÜTĞM.HÜSNÜ TÜRKÖZ'ÜN MEZARINI ZİYARET Şehit Ütğm. Hüsnü TÜRKÖZ Dernek Yönetim Kurulunun yaptığı program çerçevesinde yakınları ve devre arkadaşlarımızın katılımıyla şehadet yıldönümünde Yeşilöz Mezarlığında mezarı başında anılmıştır. Ayrıca Yeşilöz Camisinde mevlit okutulmuş ve mevlide katılanlara ikramda bulunulmuştur.
5.11.2016 SERÇEV DERNEĞİ İLE BİRLİKTE TOHUM DİKME SERÇEV Derneği ile birlikte ÇANSERA'da 983 saksıya meşe ve at kestanesi tohumu dikme faaliyeti dernek üyelerinin katılımıyla gerçekleştirilmiştir.
29.10.2016 29 EKİM CUMHURİYET YEMEĞİ 29 Ekim Cumhuriyet bayramı münasebetiyle gündüz dernek yönetim kurulu üyeleri ve devre arkadaşlarımızın katılımıyla Anıtkabir ziyareti gerçekleştirilmiştir. Akşam ise İzmir, İstanbul, Antalya ve Ankara'daki devre arkadaşlarımız yemekte bir araya gelmişlerdir.
6.10.2016 ŞEHİT ÜTĞM. CEMİL CANAN ÇİÇEK MEYDANI AÇILIŞI Dernek üyesi arkadaşımız Yusuf GÜNEŞ'in girişimleri ve derneğimizin desteğiyle Urla Belediyesi tarafından yaptırılan Şehit Ütğm. Cemil Canan ÇİÇEK meydanı devre arkadaşlarımızın da katıldığı bir törenle açılmıştır.
29.09.2016 ŞEHİT ÜTĞM.CEMİL CANAN ÇİÇEK'İN MEZARINI ZİYARET. Şehit Ütğm. Cemil Canan ÇİÇEK Dernek İzmir İl Temsilciliğinin yaptığı program çerçevesinde ailesi ve devre arkadaşlarımızın katılımıyla şehadet yıldönümünde Bergama Mezarlığında mezarı başında anılmıştır.
28.09.2016 ŞEHİT ÜTĞM. UFUK ÜNSAL'IN MEZARINI ZİYARET. Şehit Ütğm.Ufuk ÜNSAL Dernek Yönetim Kurulunun yaptığı program çerçevesinde  devre arkadaşlarımızın katılımıyla şehadet yıldönümünde Ankara Cebeci Şehitliğinde mezarı başında anılmıştır.
10.09.2016 BALKAN TURU Derneğimiz tarafından organize edilen ve 8 ülkeyi kapsayan Balkan Turu 10-19 Eylül 2016 tarihleri arasında gerçekleştirilmiştir.  
10.09.2016 ŞEHİT TĞM. MUZAFFER ATMACA/NIN KABRİNİN YENİLENMESİ Devre arkadaşımız Şehit Tğm. Muzaffer ATMACA'nın Hatay'daki kabri dernek üyesi devre arkadaşımız Atilla ÖNAL'ın girişimleri ile yenilenmiştir.
24.08.2016 ŞEHİT ÜTĞM. LÜTFÜ TEKELİOĞLU PARKININ YENİLENMESİ Başta dernek Balıkesir İl temsilcimiz Ali ŞAN ve üyemiz Tahsin DURGUT olmak üzere Balıkesir'deki devre arkadaşlarımızın girişimleri sonucunda Dursunbey Belediyesi tarafından devre arkadaşımız Şehit Ütğm. Lütfü TEKELİOĞLU parkı yenilenmiştir.
30.06.2016 SON PERŞEMBE HEP BİRLİKTE Derneğimizin girişimleriyle Ankara, İstanbul ve Antalya il koordinatörlerince belirlenen yerlerde devre arkadaşlarımız aileleri ile birlikte iftar yemeğinde bir araya gelmiştir.
27.06.2016 ŞEHİT YZB. HASAN ÜLKER'İN MEZARINI ZİYARET. Şehit Yzb. Hasan ÜLKER Balıkesir'deki dernek üyelerimizin yaptığı program çerçevesinde ailesi ve devre arkadaşlarımızın katılımıyla şehadet yıldönümünde Balıkesir Manyas Hekimköy'de mezarı başında anılmıştır.
2.06.2016 ARŞİV MÜDÜRLÜĞÜNDE ÖĞLE YEMEĞİ Devre arkadaşımız MSB Arşiv Md. Ertuğrul ÖZTÜRK'ün yaptığı organizasyon kapsamında muvazzaf ve emekli devre arkadaşlarımız öğle yemeğinde bir araya gelmiştir.
27.05.2016 ŞEHİT ÜTĞM. CEM NURİ BAŞGÜL ANMA Şehit Ütğm. Cem Nuri BAŞGÜL şehadetinin 20'nci yıldönümünde İstanbul Temsilciliğinin yaptığı program çerçevesinde devre arkadaşlarımızın katılımıyla mezarı başında anılmıştır.
16.05.2016 KIR KAHVALTISI Ankarada yaşayan arkadaşlarımız ile birlikte kahvaltı organizasyonu icra edilmiştir.
8.05.2016 ŞEHİT ÜTĞM. GÜLTEKİN KUBİLAY ATİK'İN MEZARINI ZİYARET. Şehit Ütğm. Gültekin Kubilay ATİK şehadetinin 22'nci yıldönümünde dernek üyemiz Selçuk ŞERAN tarafından düzenlenen organizasyon kapsamında ailesi ve devre arkadaşlarımızın katılımıyla Antalya'da mezarı başında anılmıştır.
23.04.2016 AKŞAM YEMEĞİ Ankara'daki devre arkadaşlarımız ve aileleri arasındaki bağları kuvvetlendirmek ve Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını kutlamak amacıyla Atlı Otel'de bir yemek organize edilmiştir
17.04.2016 ŞEHİT ÜTĞM. LÜTFÜ TEKELİOĞLU'NUN MEZARINI ZİYARET. Şehit Ütğm. Lütfü TEKELİOĞLU Balıkesir'deki dernek üyelerimizin yaptığı program çerçevesinde ailesi ve devre arkadaşlarımızın katılımıyla şehadet yıldönümünde Dursunbey/Balıkesir'de mezarı başında anılmıştır.
13.04.2016 YUSUFOĞLAN KÖYÜ OKULUNA YARDIM Yönetim Kurulu kararı gereği toplanan yardım malzemesi (447 adet kitap, 100 adet dergi, bir takım Atatürk köşesi, 8 adet Atatürk Derneği puzzle, masa tenisi seti, 3 adet badmington takımı, kabartma haritalar, A4 kâğıtlar, 4 adet voleybol topu, 3 adet futbol topu, bir adet voleybol filesi, 22 adet zekâ geliştirici oyuncak ve 1 adet duvar saati) Sivas Yıldızeli İlçesi Yusufoğlan Köyü İlkokulu ve Ortaokuluna ulaştırılmış ve aynı gün ortaokul öğrencilerine Yönetim Kurulu üyemiz F. Derya ECEVİT tarafından "Kendi Hayatınızın Lideri Olun" semineri verilmiştir.
18.03.2016 18 MART ŞEHİTLER GÜNÜ  Derneğimizin girişimleriyle harbiyeli 1979-1980-1981-1982-1984-1985-1986-1987 devre dernekleri bir araya gelmiş ve Şehitler Günü münasebetiyle ortak bir etkinlik düzenlemişlerdir. Etkinlik kapsamında Maltepe Camisinde Cuma namazı öncesinde şehitlerimizin ruhuna mevlit okutulmuş, 3.000 kişiye helva dağıtılmış ve Cebeci Şehitliği ziyaret edilmiştir.
5.03.2016 ILGAZ GEZİSİ Derneğimiz tarafından organize edilen iki günlük Ilgaz gezisi 5-6 Mart 2016 tarihlerinde gerçekleştirilmiştir. Geziye Ankara'daki devre arkadaşlarımız ve İstanbul'dan iki devre arkadaşımız aileleri ile birlikte katılmışlardır.  
24.02.2016 ŞEHİT J.ÜTĞM. SADULLAH SEVER İLKOKULUNA YARDIM  Şehit devre arkadaşımız Sadullah SEVER'in isminin verildiği okula İzmir İl Temsilciliğimizin girişimleri ve çalışmaları sonucunda iki adet klima hediye edilmiştir.
30.01.2016 SEMİNER Üyemiz Güngör GÜVEN tarafından "Zeytin ve Zeytinyağı" konulu, Dernek Yönetim Kurulu üyesi F. Derya ECEVİT tarafından ise "Beden Dili"  konulu seminer dernek merkezinde verilmiştir.
25.01.2016 ŞEHİT ÜTĞM. ŞENOL KAMIŞ'IN MEZARINI ZİYARET. Şehit Ütğm. Şenol KAMIŞ Dernek Yönetim Kurulu'nun yaptığı program çerçevesinde ailesi ve devre arkadaşlarımızın katılımıyla şehadet yıldönümünde Geyve/Sakarya'daki mezarı başında anılmıştır.
31.12.2015 YILBAŞI YEMEĞİ Ankara'daki devre arkadaşlarımız ve aileleri arasındaki bağları kuvvetlendirmek ve yeni yılı birlikte karşılamak amacıyla Çayyolu TEB Dora Hotel'de bir yemek organize edilmiştir.
04.12.2015 ŞEHİT ÜTĞM. M.KEMAL ORHAN ANMA Şehit Ütğm. M.Kemal ORHAN İzmir İl Temsilciliğinin yaptığı program çerçevesinde ailesi ve devre arkadaşlarımızın katılımıyla şehadet yıldönümünde mezarı başında anılmıştır.
26.11.2015 SON PERŞEMBE HEP BİRLİKTE BULUŞMALARI Derneğimizin girişimleriyle il koordinatörlerince belirlenen yerlerde Ankara, İstanbul, İzmir, Balıkesir ve Samsun'da devre arkadaşlarımız öğle yemeğinde bir araya gelmiştir.
22.11.2015 ŞEHİT ÜTĞM. SADULLAH SEVER'İN MEZARINI ZİYARET. Şehit Ütğm. Sadullah SEVER İzmir İl Temsilciliğinin yaptığı program çerçevesinde ailesi ve devre arkadaşlarımızın katılımıyla şehadet yıldönümünde mezarı başında anılmıştır.
10.11.2015 ANITKABİR ZİYARETİ Atatürk'ü ölüm yıldönümünde anmak maksadıyla Yönetim Kurulu üyeleri ve devre arkadaşları (eş ve çocukları ile birlikte) tarafından Anıtkabir ziyaret edilmiştir.
7.11.2015 ŞEHİT ÜTĞM. HÜSNÜ TÜRKÖZ'ÜN MEZARINI ZİYARET. Şehit Ütğm.Hüsnü TÜRKÖZ Dernek Yönetim Kurulu'nun yaptığı program çerçevesinde şehadet yıldönümünde mezarı başında anılmış ve ailesi ziyaret edimiştir.
29.10.2015 ANITKABİR ZİYARETİ Cumhuriyet Bayramı münasebetiyle Yönetim Kurulu üyeleri ve devre arkadaşları (eş ve çocukları ile birlikte) tarafından Anıtkabir ziyaret edilmiştir.
23.10.2015 ŞEHİTLER PANOSU Şehitlerimizin fotoğrafı ile diğer bilgilerinin yer aldığı şehitler panosu imal ettirilmiş ve dernek merkezimizin duvarına asılmıştır.
13.09.2015 SAKARYA ZAFERİ ANMA ETKİNLİĞİ Sakarya Zaferi Anma ve Etkinlik Programı kapsamında  icra edilen "Dua Tepe’de Tarihe Tanıklık Ediyoruz" etkinliğine Yönetim Kurulu üyeleri ve devre arkadaşları (eş ve çocukları ile birlikte) tarafından katılım sağlanmıştır.
28.08.2015 HER MEHMETÇİĞE BİR MEKTUP KAMPANYASI  Kampanya kapsamında çalışma grubu oluşturulmuş ve çalışmalara başlanmıştır.
13.06.2015 İSTANBUL FAALİYETİ Devre arkadaşlarımız arasındaki bağları kuvvetlendirmek amacıyla İstanbul Fenerbahçe Orduevinde bir devre yemeği organize edilmiş ve İstanbul İl Temsilciliği açılışı yapılmıştır. 
17.05.2015 ŞEHİT ÜTĞM. UFUK ÜNSAL ÇEŞMESİ Şehit Ütğm.Ufuk ÜNSAL'ın fedakâr eşi Sayın Semra ÜNSAL hanımefendi tarafından  Bolu'da yaptırılan Kökez Çeşmesinin  devre arkadaşımız Erhan ALİŞAR'ın girişimi ve koordinatörlüğünde ayrılan bütçe ile derneğimiz tarafından bakımı yaptırılmıştır. On devre arkadaşımız ve ailelerinin de katılımıyla Bolu'ya gerçekleştirilen seyahat ile şehidimizin ailesi ile tanışılmış ve çeşmenin son hali görülmüştür. 

 

16.05.2015 KUŞLUK YEMEĞİ Ankara'daki devre arkadaşlarımız ve aileleri arasındaki bağları kuvvetlendirmek amacıyla Gölbaşı Gölpark Sidelya tesisinde bir kuşluk yemeği organize edilmiş ve ailelerin katılımıyla çeşitli etkinlikler düzenlenmiştir.

 

17.04.2015 İZMİR FAALİYETİ Devre arkadaşlarımız arasındaki bağları kuvvetlendirmek amacıyla İzmir Konak Orduevinde bir devre yemeği organize edilmiş, İzmir İl Temsilciliği açılışı yapılmış ve Kadifekale Şehitliğindeki şehit devre arkadaşlarımızın kabirleri ziyaret edilmiştir. 
28.08.2014 MÜRACAAT Dernekler Daire Başkanlığına yapılan müracaatla resmen kurulum işlemi tamamlandı ve Derneğimiz “1987 Mezunları Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği” adı ile tüzel kişilik kazandı.

 

Yorumlar